"Z TYŁU NA ZERO, Z PRZODU NA JEDEN"

KP Wandowo odniosło swoje drugie zwycięstwo w drugim meczu rundy wiosennej. Tym razem KPW pokonało na boisku rywala Powiśle Pawlice-Rakowiec 1:0 a jedynego gola w tym spotkaniu zdobył T.Wiśniewski...Pierwsza połowa była wyrównana, ale za sprawą "Wiśni" to wandowianie wyszli na prowadzenie. Jednak gospodarze również groźnie atakowali, m.in. oddali strzał w poprzeczkę, ale KP miało też swoje okazje na podwyższenie wyniku. Jednak "Wiśnia" przestrzelił minimalnie w 100%-ej sytuacji a strzał G.Szpadkiewicza wylądował na poprzeczce i wynik do przerwy się nie zmienił...W drugiej części meczu, nieskutecznością raził T.Wiśniewski, który przy lepszej dyspozycji mógł spokojnie strzelić jeszcze ze trzy bramki i to mogło się zemścić, jednak w sytuacji "sam na sam" górą wyszedł bramkarz Wandowa P.Topolewski. A wynik do końca meczu nie uległ już zmianie...Mecz walki ale trzeba przyznać sędziemu, że sprostał zadaniu i dobrze prowadził to spotkanie...Ważne 3 pkt i znowu zero z tyłu. Brawo Pany!!!

Szczegóły meczu i galeria: http://kwandowo.futbolowo.pl/game/225742