"TRENER KOMENTUJE"

Podsumowanie meczu przez trenera Janusza Kruka: Po nieudanym meczu z Korzeniewem graliśmy po raz pierwszy w tym roku mecz sparingowy na własnym boisku z Rodłem II Kwidzyn. Wynik ostateczny 3:3 , do przerwy 2:0 dla nas. Bramki: P.Kapusta, D.Sontowski oraz w drugiej połowie D.Kazaniecki. Z powodu kontuzji Szczawia bronił bardzo dobrze Sito. Niestety odniósł też kontuzję. Ostatnie 15 minut bronił Zimny (pomocnik). Mecz pełen zwrotów sytuacji i akcji, niestety jedna osoba przeszkadzała obu drużyną w grze. Chciałbym mieć w każdym meczu taki skład. Niestety ilość piłkarzy na meczu nie ma się jak do ilości ich na treningu... Co niektórzy powinni to przemyśleć. Teraz przerwa. Skupiamy się na treningach... Do meczu z Mewą Gniew...Pozdrawiam!