"MECZ JEDENASTEK"

Na koniec rundy jesiennej obecnego sezonu, ekipa z Wandowa uległa w Starym Targu miejscowemu Powiślu 1:3. A sędzia podyktował w tym spotkaniu aż trzy rzuty karne...
W spotkanie lepiej weszli piłkarze KPW. To oni przez pierwsze 20 minut przeprowadzali groźniejsze akcje i po jednej z nich napastnik KP T.Wiśniewski wywalczył rzut karny, którego pewnie wykorzystał Sz.Magierowski. Jednak z biegiem czasu gospodarze grali coraz śmielej w ataku i tuż przed przerwą odrobili straty, strzelając bramkę również z rzutu karnego...po tej sytuacji sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę.
Druga połowa zaczęła się źle dla wandowian. Już w 52' po faulu na przeciwniku, czerwoną kartkę obejrzał P.Kapusta i KPW musiało grać w osłabieniu. To napędziło jeszcze bardziej piłkarzy Powiśla i do końca meczu to oni dominowali na boisku. W 90' meczu, kiedy było bardzo blisko aby KP Wandowo wywiozło cenny punkt z trudnego terenu, sędzia wskazał kolejny raz na "wapno" dla Starego Targu. Powiśle wykorzystało jedenastkę bez problemu a zawodnicy KP nie mogli się ogarnąć po stracie bramki. Kiedy drużyna z Wandowa ruszyła większą ilością zawodników z nadzieją na remis, Stary Targ wyprowadził skuteczną kontrę i przypieczętował zwycięstwo...
Kolejny mecz w którym zawodnik KPW dostaje czerwoną kartkę i osłabia drużynę.
Mimo porażki dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie a kibicom za super doping... CZAS ODPOCZĄĆ!!!